Шукаємо однодумців для співпраці в допомозі «Особливим дітям» та їх «Особливим сім’ям»!
Чекаємо на благодійні фонди, спільноти, асоціації, організації, бізнес, волонтерів та всіх небайдужих до проблеми дитячого розвитку.
Зв’яжиться з нами: 095 0753755
с п і в п р а ц я

Про нас

ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ РОЗВИТКУ ДИТИНИ «Здорові Діти» є першим недержавним спеціалізованим дитячім центром в Києві, який комплексно працює над розвитком і корекцією розвитку дитини.

 

Наш центр – це простір розуміння, любові і поваги до «Особливих дітей» та їх «Особливих сімей», де батьки можуть отримати психологічну допомогу і знання, необхідні для виховання своєї дитини, а дітки отримають комплексну корекційну допомогу в комфортних для них умовах.

 

Ми допомагаємо дітям, які мають вади в інтелектуальному, психологічному, мовленнєвому розвитку та дітям, які зазнають різні труднощі в навчанні та вихованні.

 

Ми працюємо з такими діагнозами, як: Ала́лія, Аути́зм, Афазі́я, Дизартрі́я, Дисгра́фія, Дислалія, Дисле́ксія, ДЦП, Заїкання, ЗНМ, Ринолалія, УТМ при мовних порушеннях та з іншими захворюваннями, як: ЗПР, Мутизм, СлабозорiстьТуговухiсть.

 

Для кожної дитини окремо ми розробляємо індивідуальну корекційну програму всебічного розвитку, засновану на результатах комплексного вивчення та діагностування наявних відхилень.

 

Всі дітки отримують комплексну цілеспрямовану корекційну допомогу направлену на повноцінний розвиток і формування особистості, на зміцнення здоров’я і соціально-психологічну адаптацію у сучасному суспільстві.

 

Всі наші спеціалісти мають вищу корекційну освіту і великий практичний досвід роботи, а також працюють за індивідуальними корекційними програмами і авторськими методиками видатних вітчизняних та іноземних вчених-практиків, включаючи Г.Волкову, Г.Доман, Н.Зайцеву, М.Монтессори, Т.Овчинникову, Е.Стребелеву та ін.

 

 

Основи механізму центра це взаємодія структур традиційної та інноваційної систем у реалізації завдань із комплексної медичної, педагогічної, корекційної, соціальної, фізичної реабілітації. Таку модель інтегрованого навчання, виховання та підготовки дітей до самостійного життя у суспільстві, бачу Я. Вона розширює можливості кожної дитини реалізувати право на освіту, розвиток власних здібностей, інтересів, розкриття потенціалу та активну участь у житті суспільства.

Засновниця і керівник центру "Здорові Діти" - Андрійчук О.С.

 

 

 

Центр корекції розвитку дитини «Здорові Діти» пропонує «Особливим діткам» та їх «Особливим батькам»
КОМПЛЕКС ЗАНЯТЬ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

 

 

Діткам

 

Батькам

 

 

 

МИ ДОПОМОЖЕМО ВАШІЇ ДИТИНІ ПОВНОЦІННО РОЗВИВАТИСЯ І ДОПОМОЖЕМО ВАМ УСВІДОМИТИ І РОЗКРИТИ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ СВОЄЇ ДИТИНИ!

Приймаємо дітей від 1-го до 16 років

 

Місія
Допомагати, як можна більшій кількості «Особливих діток» та їх «Особливих сімей» незалежно від соціального статусу.

 

Створювати комфортні, повні розуміння і любові, умови для розвитку дітей та їх соціально-психологічної адаптації в сучасному світі.

 

Об’єднувати батьків «Особливих дітей» з громадськими і благодійними організаціями для співпраці над поліпшенням життєвих умов для діток.

Благодійність
  • Безкоштовна консультація спеціалістів нашого центру кожного дня з 13:00 — 13:30.
  • Безкоштовний абонемент корекційно-розвиткових занять у нашому центрі для однієї дитини кожного місяця.
  • Безкоштовна участь у майстер-класах нашого центру для батьків однієї дитині кожного місяця.
EN FR DE UK